Ana Sayfa
KAPADOKYA KÜLTÜR DERNEGI KAPADOKYANIN DÜNYAYA AÇILAN KAPISI
MENÜ
Ana Sayfa
Kapadokya
Ziyaretçi Defteri
Etkinlikler
Kapadokya Resimleri
Nevşehir
Derneğimiz
Youtube
Karışık
Destekleyenler
Resmi Linkler
Dost Siteler
İletişim
Videolar
Şiir YarışmasıI (yeni)
Ajanda(Yeni)
Kapadokya Kitabı (yeni)
İlanlar
Yazarlarımız
Duyurular
Firmalar Rehberi
NEVŞEHİRLİLER LİSTE
ÜYE FOTO GALERİ
sabit ince


 
ÜYE ETKİNLİKLERİ
Bu kaynağı görüntülemeye yetkili değilsiniz.
Oturum açmalısınız.
ÜYE MESAJ KUTUSU

SİTEDEKİ ÜYELER
Çevrimiçi Kullanıcı Yok
Şiirler-Şairler
Lütfen şiirlerini görmek istediğiniz şairlerin baş harflerini tıklayınız
A B C D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z

Popüler Şairler
Popüler Şiirler
ŞİİR ŞÖLENİ VİDEO FİNAL
Video 2
Video 3
SAYAÇ
Bugün242
Dün356
Bu Hafta1446
Bu Ay7507
Toplam1150211
Reklam Ver
ANKET
Nevşehir Belediyesi Hizmetlerinden Memnunmusunuz?
 
Googlede Ara
HÜSEYİN TÜRKMEN
Hüseyin Türkmen
ŞİİRLERLE MUHSİN YAZICIOĞLU
Şiir hayatımızdaki bilinen ve bilinmeyen güzellikleri ortaya çıkaran bir çalışmad...
Diğer Yazıları
Syndicate
Statistics
GİRİŞ SAYFAN YAP
Kapadokya Kültür Derneği
 
ANADOLUYUM BEN TANIYOR MUSUN?
"Anadolu'yum ben tanıyor musun?.."
Diğer Yazıları
ONLİNE SOHBET
Chat Online
Sohbet Etmek İçin
Burayı Tıklayın.

Kapadokyalıların Sitesine Hoşgeldiniz
Advertisement
CİHAN HABER AJANSI DA BÖYLE DUYURDU
Değerlendirme: / 1
Yazan kapadokya   
Çarşamba, 04 Kasım 2009

Türk Şairler Amsterdam Uluslararası Şiir Şöleni'nde Bir Araya Geldi


Haber: Türk Şairler Amsterdam Uluslararası Şiir Şöleni'nde Bir Araya Geldi
Resmi büyütmek için tıklayın
 

Amsterdam'da Türkevi Derneği, Hollanda Türk Yazarlar Kulübü ve Mokumtv'in Ortaklaşa Desteğiyle Uluslararası Türkçe Şiir Şöleni Organize Edildi.

Amsterdam'da Türkevi Derneği, Hollanda Türk Yazarlar Kulübü ve MokumTV'in ortaklaşa desteğiyle Uluslararası Türkçe Şiir Şöleni organize edildi.

Başkent Amsterdam'da Palet konferans salonunda gerçekleştirilen Türkçe Şiir Şölenine Nevşehir Valisi Osman Aydın, Hollanda Diyanet Vakfı Başkanı ve Din İşleri Müşaviri Bülent Şenay, Yavuz Bülent Bakiler, ANAR Rızayev, Prof. Elçin İskenderzade, Dr. Mustafa Ziya, Reşat Macitov başta olmak üzere çok sayıda ünlü şair şiir gecesine katıldı.

Nevşehir Valisi Osman Aydın, okunan şiirlerin gönülleri temizlediğini söyledi. Amsterdam Türküevi Derneği'ne teşekkür eden Vali Aydın, "Milletimizi Anadolu'dan gelip Avrupa'da şanla şerefle temsil eden Avrupalı kardeşlerim hepinizi tebrik ediyoruz. Amsterdam şiir şöleni ile gönül penceremizin kapısı açıldı. Gönül telimizden nameler süzüldü. Bizi biz yapan namelerimizi ve şiirlerimizi teremmüm ettiler. Milleti millet yapan fikir ve duygu birliğidir. Bu duyguyu bu gecede yaşadık."dedi.

 

Gecede bir diğer konuşmayı yapan Yavuz Bülent Bakiler ise dil ve edebiyatın bir millet için ne derece önem teşkil ettiğini vurguladı. Milletlerin meydana gelmesinde dilin büyük payı olduğunun altını çizen Bakiler, "Milletlerin meydana gelmesinde dilin ve dinin çok büyük önemi var. Bu bakımdan biz eğer Türkiye olarak çağdaş medeniyet seviyesine yükselmek istiyorsak kayıtsız ve şartsız hem dilimizi hem dinimizi çok iyi öğrenmek ve öğretmek mecburiyetindeyiz."diye konuştu.

Hollanda Diyanet Vakfı Başkanı Lahey Büyükelçilik Müşaviri Bülent Şenay ise konuşmasında, "Dil ve din bir milleti oluşturan iki ana temel unsurdur.Dil için buradayız. Şiir şöleni için buradayız.Şiiriniz şölen olsun.Şöleniz şiir olsun.Bütün emeği geçenlere teşekkürlerimi sunmak istiyorum."sözlerine yer verdi.

(CİHAN) (Cihan Haber Ajansı) 16.10.2009 15:40 [

Son Güncelleme ( Çarşamba, 04 Kasım 2009 )
 
Amsterdam'daki şiir şönelininde gözyaşları mazlumlar için aktı...
Değerlendirme: / 0
Yazan kapadokya   
Çarşamba, 04 Kasım 2009
Amsterdam’daki şiir şönelininde gözyaşları mazlumlar için aktı...

Türkevi Derneği ve Hollanda Türk Yazarlar Kulübü girişimi, UETD Hollanda, SMHO ve MokumTV destekleriyle Amsterdam’da Uluslararası Türkçe Şiir Şöleni organize edildi. Şiir yorumcusu Zeynep Köşker'in sunuculuğunu yaptığı programda, Türkiye, Hollanda, Azerbaycan, Irak ve Uygur Özerk Bölgesinden toplam 18 şair Türkçe yazdıkları şiirlerinden örnekler sundu. Şiir şölenine, Nevşehir Valisi Osman Aydın ile Rotterdam Başkonsolosluğundan Muavin Konsolos Günay Babadoğan Ertan ve Hollanda’daki Türk kuruluş temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Başkent Amsterdam yeni hizmete giren PALET konferans salonunda gerçekleştirilen Üluslararası Türkçe Şiir Şölenine Nevşehir Valisi Osman Aydın, T.C.Rotterdam Başkonsolosluğundan Muavin Konsolos Günay Babadoğan Ertan, Hollanda Diyanet Vakfı Başkanı ve Din İşleri Müşaviri Bülent Şenay başt aolmak üzere Bakü, Kerkük, Urumçi, Ankara, İstanbul Nevşehir, Rotterdam, Amsterdam, Kiel, Brüksel’den Yavuz Bülent Bakiler, ANAR Rızayev, Prof. Elçin İskenderzade, Dr. Subhi Saatçı, Reşat Macitov, Sabit İnce, Doç. Dr. Yakup Deliömeroğlu, Adnan Sarı Kahya, Rasim Köroğlu, Bekir Salim, Yavuz Nufel, Ozan Yusuf Polatoğlu, Orhan Aras, Prof. Dr. Levent Seçer, Özer Meral, Harun Yiğit, Şükran Günay, Abdullah Güven, Memtimin Haji, İsmail Polat, Hüseyin Kerim Ece gibi şairlerde misafir olarak katıldılar.Baki Akdoğan, Amsterdam
Son Güncelleme ( Cuma, 06 Kasım 2009 )
Devamını oku...
 
ZAMAN GAZETESİ ŞÖLENİMİZİ BÖYLE DUYURDU
Değerlendirme: / 0
Yazan kapadokya   
Çarşamba, 04 Kasım 2009
Avrupa Türk Dünyası Şiir Şöleni yapıldı
Avrupa Türk Dünyası Şiir Şöleni yapıldı - Şölene Yavuz Bülent Bakiler, Dr. Mustafa Ziya ve Türk Cumhuriyetlerinden birçok şairin yanı sıra Nevşehir Valisi ve birçok şiir sever katıldı. <br />
 
Şölene Yavuz Bülent Bakiler, Dr. Mustafa Ziya ve Türk Cumhuriyetlerinden birçok şairin yanı sıra Nevşehir Valisi ve birçok şiir sever katıldı.
 
 
Mülheim an der Ruhr şehrinde faaliyet gösteren Kapadokya Kültür Derneği, Türkiye’nin Essen Başkonsolosluğu himayesinde “Avrupa Türk Dünyası Şiir Şöleni” tertip etti. Essen Başkonsolosu Dr. Hakan Akbulut programı düzenleyen dernek yöneticilerine teşekkür ederek misafir şairleri ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını belirtti. Dr.Akbulut, konsolosluk olarak kültürümüzün anlatılması için gösterilen tüm gayretlere destek olduklarını belirterek “ Kendi kültürümüzü muhafaza etmenin en güzel yöntemlerinden biri şiire ve şaire gereken önemi ve değeri vermektir, şiiri ve şairi sevdirmektir. Bunun için programı düzenleyenleri tebrik ediyorum.” diye konuştu. Kapadokya Kültür Derneği Başkanı Mümin Uluç programa katılan tüm devlet adamı, sanatçı ve şair severlere teşekkür ederek amaçlarının Avrupa’da Türk kültürünün ve ananelerin unutulmamasını sağlamak olduğunun altını çizdi. NUH COŞKUN, MÜLHEİM AN DER RUHR

19 Ekim 2009, Pazartesi

 
HOLLANDA ŞÖLENİMİZİ MUSTAFA TOĞA NASIL YAZDI
Değerlendirme: / 0
Yazan kapadokya   
Salı, 03 Kasım 2009

HOLLANDA’DA ULUSLARARASI ŞİİR ŞÖLENİ

 

Mustafa Toga

ROTTERDAM - Türkevi Derneği, Hollanda Türk Yazarlar Kulübü ve Kapadokya Kültür Derneği’nin girişimi, UETD Hollanda, SMHO ve MokumTV destekleriyle önceki akşam Amsterdam’daki Palet Partycentrum’da ‘Uluslararası Türkçe Şiir Şöleni’ organize edildi.

Amsterdam’daki  Türkçe Şiir Şölenine Bakü, Kerkük, Urumçi, Ankara, İstanbul Nevşehir, Rotterdam, Amsterdam, Kiel, Brüksel’den, başta Yavuz Bülent Bakiler olmak üzere, ANAR Rızayev, Prof. Elçin İskenderzade, Dr. Mustafa Ziya, Reşat Macitov, Sabit İnce, Doç. Dr. Yakup Deliömeroğlu, Adnan Sarı Kahya, Rasim Köroğlu, Bekir Salim, Yavuz Nufel, Ozan Yusuf Polatoğlu, Orhan Aras, Prof. Dr. Levent Seçer, Özer Meral, Hüseyin Kerim Ece, Şükran Günay, Abdullah Güven, Hüseyin Bayatlı, Memtimin Haji gibi şairlerde katıldı. Şiir şöleni, ekranların tanıdığı ünlü şiir yorumcusu ve sunucusu Zeynep Köşker tarafından sunuldu.

Şiir akşamına T.C. Lahey Büyükelçiliği Din Hizmetleri Müşaviri ve Hollanda Diyanet Vakfı Başkanı Doç. Dr. Bülent Şenay, Nevşehir Valisi Osman Aydın, T.C. Rotterdam Muavin Konsolosu Günay Babadoğan, Kapadokya Kültür Derneği Başkan Mümin Uluç, Hollanda Türk Yazarlar Kulübü Başkanı Sadık Yemni, çeşitli dernek temsilcileri ve şiir severler katıldı.

Avrasya Yazarlar Birliği Başkanı  Doç. Dr. Yakup Deliömeroğlu, bu gibi şölenlerin özellikle Avrupa’da tertip edilmesi çok güzel, açıklamasında bulundu.

Nevşehir Valisi Osman Aydın. “Orta Asya’dan gelen şairlerin burada dil ve fikir birliği yapmaları, bu gibi etkinliklerin birbirimizle daha iyi kaynaşmasına yardımcı olacaktır. Dinimiz bir, dilimiz bir, yaşasın Türk dünyasının dostluğu, kardeşliği” şeklinde duygularını belirtti. 
Amsterdam Türkevi Başkanı ve UETD Hollanda Başkanı Veyis Güngör ise, “Şiir Şöleni ile Hollanda’da Türkçe’nin ve Türk edebiyatının yaşatılmasına katkıda bulunmak, genç şairlerle usta şairleri buluşturmak ve genel anlamda şiir severleri bir araya getirmeyi amaçladık” dedi.

Türkiye Gazetesi ve Bizim Ece Edebiyat, Kültür ve Sanat Dergisi köşe yazarı (şair-yazar) Yavuz Bülent Bakiler’in okuduğu ‘ANA’ adlı şiirini dinleyenler göz yaşlarına hakim olamadılar. Bakiler, “Türkçe, varlık sebebimizdir. Dilimizi, dinimizi çok iyi öğrenmek, öğretmek zorundayız. Yurtdışındaki çocuklarımız; bizim edebiyatımızı bilmeleri, öğrenmeleri, özellikle Avrupa’daki gelecek nesillerimizin geleceği için çok önemlidir. Birçok Avrupa kentinde gerçekleşen şiir şölenlerinde, bir tek kişiyi kazandıysak ne mutlu bize!” şeklinde konuştu.  

Genç şairlerin de katıldığı  şiir şölenine başta Hollanda’daki Türk toplumunun yanı sıra, Azerbaycan, Irak Türkmen, Batı Trakya, Nogay, Uygur topluluklarından katılımlar oldu.

 
NEVŞEHİR VALİSİ OSMAN AYDIN YILIN VALİSİ SEÇİLDİ
Değerlendirme: / 0
Yazan kapadokya   
Salı, 03 Kasım 2009Haber1.com ve Memlekethaber.com un Ortaklaşa Yaptığı Ankette Nevşehir Valisi Osman Aydın Yılın Valisi Ödülünü Aldı

Haber portalı 'Haber1.com'un Türkiye genelinde yılın başarılı kurum ve kişileri, yerel haber portalı 'memleket haber.com'un ise yerel ölçekteki kişiler ve kurumları konu aldığı ankete 11 bin 785 kişi katıldı.

Okurların oylamasıyla belirlenen 'Yılın En İyileri' anketinin sonuçlanması dolayısıyla Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü'nde düzenlenen ödül töreni, haber portallarının tanıtıldığı sinevizyon gösterisiyle başladı.

Törende konuşan Bakan Çağlayan, internet dünyasının, zaman ve mekan ayrımı gözetmeksizin bilgileri insanlara ulaştıran önemli bir iletişim aracı olduğunu söyledi. Bu akşam Irak'tan geldiğini ve ardından bu gece 140 iş adamıyla Güney Afrika'ya gideceğini dile getiren Çağlayan, Irak'ta 3 kenti ziyaret ederek, önemli iş görüşmeleri yaptıklarını kaydetti.

Devamını oku...
 
Kültür - Sanat / BELÇİKA"DA ŞİİR RÜZGARLARI ESTİ
Değerlendirme: / 0
Yazan kapadokya   
Çarşamba, 28 Ekim 2009
 
Kültür - Sanat  /  
 
BELÇİKA’DA ŞİİR RÜZGARLARI ESTİ
Türk dünyasının tanınmış ve saygın şairleri Avrupa turnelerinin son ayağı Belçika’daydılar. Kısa adı, AKKD, BTDB, UETD ve BİF olan Türk sivil kurumlarının ortak organizasyonu ile Beringen’de gerçekleştirilen ‘Avrupa Şiir Şöleni’nde istenilen katılım olmamasına rağmen coşku vardı.

Avrupa Kapodokya Kültür Derneği, Belçika Türk Dernekler Birliği, Avrupalı Türk Demokratlar Birliği Belçika Temsilciliği ve Belçika İslam Federasyonu’nun ortaklaşa organizasyonu ile gerşekleştirilen ‘Avrupa Şiir Şöleni’ Türkmeneli Televizyonunda program yapan Zeynep Göğüşlerin sunumuyla yapıldı.

Türk bayrağı renkleri elbisesiyle geceye renk katan başarılı sunucu Göğüşler'in yanında, geceye Türkiye’den Yavuz Bülent Bakiler, Azerbaycan’dan, ANAR Rizayev, Prof. Elçin İskenderzade, Dr. Mustafa Ziya, Resat Macitov, Sabit İnce, Doç. Dr. Yakup Deliömeroğlu, Adnan Sari Kahya, Rasim Köroğlu, Bekir Salim, Ozan Yusuf Polatoğlu, Orhan Aras, Prof. Dr. Levent Seçer, Özer Meral, Harun Yiğit, Sükran Günay gibi şairler katıldı.

Geceye Belçika Federal Milletvekili Hilal Yalçın, Nevşehir Valisi Osman Aydın, BİF Başkanı Zeki Bayraktar, Türkmen Cephesi Belçika Temsilcisi Hasan Aydınlı, Belçika Azerbaycan Dostluk Cemiyeti Limburg Başkanı Ayhan Demirci, Beringen Müzik Kulübü Başkabı İsmail Erdoğdu’da katılımcılar arasındaydı.

Gecede sırasıyla Şikran Günay, Ayşenur Ökten, Ozan Yusuf Polatoğlu, Orhan Aras, Rasim Köroğlu, Sabit İnce, Yavuz Nufel, Mutlu Cengiz, Mustafa Bükant, Bekir Selim, Menekşe Köylü, Prof. Dr. Suphi Saatçi, Anar Rızayev ve Yavuz Bülent Bakiler gece boyu şiir severlere güzel bir şiir ve taşlama ziyafeti sundular.

Gece’de FİFA’nın Türkiye-Ermenistan maçında stada Azerbaycan bayrağının girmesini yasaklamasını kınayan ve protesto eden ‘Türk Dünyası Yazarlar ve Şairler Birliğinin’ kararıda okundu. Şairlerin protesto ve kınama kararları alkışlanarak desteklendi.

Gecede Nevşehir Valisi Osman Aydın, BTDB Başkanı Rıfat Can, Avrupa Kapodokya Kültür Derneği Başkanı Mümin Uluç birer konuşma yaptılar.

Konuşmacılar ortak olarak Azerbaycan - Türk kardeşliği üzerine anılarını anlatıp, duygulu konuşmalar yaparak, kardeşlik bağlarının güçlenmesi gerektiği konusunda ortak görüş belirttiler.

Şiir sunumları sonrası Nevşehir Valisi Aydın, organizatör kurum başkanlarına birer plaket verdi.
Türk dünyasının ünlü şairlerinin renk kattığı geceye katılımın düşük olması dışında olumsuzluk yoktu. Organizatörlerin büyük fedakarlıklarla yapmaya çalıştıkları bu uluslararası şölende ‘pop ve top’ peşinde koşanların bu geceden mahrum olmaları üzücüydü.

Sanata en önemliside Türkçe dilinde güzel bir Şiir gecesinde bulunmayıp, top ve pop peşinde koşan gençliğin neden bu gibi organizelere ilgileri olmadığı sorgusunun da ciddi ciddi masaya yatırılması gereken bir konu olduğu bir kez daha anlaşıldı.

Bir kez daha gördük ki, Türk Edebiyatı ve Türk Şiirinin önünde ‘top ve pop’ olduğu müddetçe gençlerimizin öz kültürlerinden uzak başka kültürlerin etkisiyle, yok olup gitmeye mahkum olacaklardır. Bu konuda tüm toplum katmanlarının üzerlerine düşen görevi yapmalarının elzem olduğu artık bir gerçektir. Bu konuda bilimsel ve sosyal etkinlikler yapılarak, gençliğimizin öz kültürüyle yüzleşmesi ve kaynaşması gerekir.

Şiir gecesi ile ilgili geniş haberleri daha sonraki başlıklarımızdan ve Belçika Haber Be. dergimizden takip edebilirsiniz.

Belçkalı Şiir severlere güzel bir şiir ziyafeti sunan tüm organizatörlere ve Türk dünyasının değerli şair ve yazarlarına teşekkür ediyoruz.

www.belcikahaber.be
                        
                        
                        
                        
                        
                        
 
Son Güncelleme ( Çarşamba, 28 Ekim 2009 )
 
AVRUPADAKİ KAPADOKYA SEVGİSİ YARIŞMA 2. ŞAİR HALİL GÜRKAN ŞÖLEN NOTLARI
Değerlendirme: / 0
Yazan kapadokya   
Çarşamba, 28 Ekim 2009

AVRUPA’DAKİ  KAPADOKYA( NEVSEHIR) SEVGİSİ 

      Yaz aylarında internet sayfalarında dolaşırken “KAPADOKYA ŞİİR YARIŞMASI” başlıklı bir duyuruya rastladım. Jüri üyelerinin Yavuz Bülent BAKİLER, Rasim KÖROĞLU, Ozan Yusuf POLATOĞLU, Yavuz NUFEL, Sabit İNCE gibi şiir dünyasından tanıdığım, şiiri iyi bildiğine inandığım, ciddi şairlerden oluştuğunu görünce, Güzel Yurdumun güzel bir bölgesi olan Kapadokya’yı tanıtma faaliyetlerine katkıda bulunmak amacıyla yarışmaya katılmaya karar verdim. Uzun inceleme ve araştırmalar sonunda yazdığım “KAPADOKYA  SEVDASI” adlı şiirimi gönderdim.

      11 Ekim 2009 Pazar günü saat 23.00 sularında Almanya Kapadokya Kültür Derneği Başkanı olduğunu söyleyen ve sonradan tanışmaktan son derece memnun olduğum Sayın Mümin ULUÇ aradı. Avrupa’daki etkinliklere, Şiir yarışmasında BİRİNCİ olan Osman TÜRKASLAN’ın vize den dolayi katılamayacağını, o nedenle İKİNCİ olarak beni davet ettiğini bildirdi. Tabii ki büyük bir heyecanla kabul ettim. Kendisinin de sık sık dile getirdiği gibi 12 saatte pasaportumu çıkartarak 13.Ekim 2009 Salı Günü Azerbaycan’dan Anar RIZAYEV, Yavuz Bülent BAKİLER, Rasim KÖROĞLU ve Bekir SALİM’le beraber Duesseldorf Hava Alanı’na indik. Bizi Hava alanında dostane bir sıcaklıkla Sayın Mümin ULUÇ ve ekibi karşıladı. Kalacağımız yerlere yerleştikten sonra Duisburg’daki İkram Restaurant’ta yediğimiz akşam yemeğinde Nevşehir Valisi Sayın Osman AYDIN ve eşi bizlere katıldı. 

     KÖLN – RHEİN  TÜRKÇE ŞİİR ŞÖLENİ

      14 Ekim Çarşamba günü Kapadokya Kültür Derneği’nin bize tahsis etmiş olduğu ve birisinin sürücülüğünü bizzat Dernek Başkanı Sayın Mümin ULUÇ’un yaptığı son derece lüks araçlarla Köln’de bulunan Yunus Emre Kültür Akademisi’ne vardık. Akademi Başkanı Sayın Mustafa CAN ve  diğer ilgililerle tanışmanın ardından yapılan leziz bir kahvaltıdan sonra Dom Kilisesi başta olmak üzere kentin tarihi ve turistik yerleri gezdirildi.

    


 

Son Güncelleme ( Cuma, 13 Kasım 2009 )
Devamını oku...
 
BERLIN SIIR SOLENI
Değerlendirme: / 0
Yazan kapadokya   
Salı, 20 Ekim 2009
ALMANYA/HOLLANDA VE BELCIKA ULKELERINDE 3 DEVLET 7 SEHIRDE GERCEKLESTIRILEN AVRUPA SIIR SOLENIMIZ RESIM VE YAZILARI YAKINDA BURADA
Son Güncelleme ( Çarşamba, 28 Ekim 2009 )
 
HOLLANDA SIIR SOLENIMIZ
Değerlendirme: / 0
Yazan kapadokya   
Salı, 20 Ekim 2009
ALMANYA/HOLLANDA VE BELCIKA ULKELERINDE 3 DEVLET 7 SEHIRDE GERCEKLESTIRILEN AVRUPA SIIR SOLENIMIZ RESIM VE YAZILARI YAKINDA BURADA
Son Güncelleme ( Çarşamba, 28 Ekim 2009 )
 
AVRUPA TURK DUNYASI SIIR SOLENIMIZ
Değerlendirme: / 0
Yazan kapadokya   
Salı, 20 Ekim 2009
ALMANYA/HOLLANDA VE BELCIKA ULKELERINDE  3 DEVLET 7 SEHIRDE GERCEKLESTIRILEN AVRUPA SIIR SOLENIMIZ RESIM VE YAZILARI YAKINDA BURADA
Son Güncelleme ( Çarşamba, 28 Ekim 2009 )
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuçlar 78 - 88 / 159

Login Form

Şifrenizi mi kaybettiniz?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol
Ulusal Televizyonlar
Untitled Document
YÖNETİM KURULU
İSTİŞARE KURULU
KAPADOKYA KÜLTÜR DERNEGI KAPADOKYANIN DÜNYAYA AÇILAN KAPISI KAPADOKYA KÜLTÜR DERNEGI KAPADOKYANIN DÜNYAYA AÇILAN KAPISI - Ana Sayfa
ALFABETİK SIRAYA GÖRE

ABDULLAH ÖZDEMİR
MEMUR


AHMET KANDEMİR
SANATÇI

ALİ SEYHAN
MEMUR

ALİ ŞAHİN
MEMUR

AYHAN YAVUZ
İŞ ADAMI

BATTAL KAVALCI
İŞ ADAMI

BÜNYAMİN GÖKSU
TURİZMCİ
Bünyamin Gömbel
iş adamı


CELALETTİN KANDEMİR
DİN ADAMI

DURMUŞ YILDIRIM
İŞ ADAMI

Efendi kına
Yönetici

ERKAN BEYTUR
GRAFİKER

FAHRETTİN YILDIRIM
İŞÇİ

HABİP SEYHAN
EMEKÇİ

HABİP YANIK
YÖNETİCİ

HAKAN GÜLTOP
İŞ ADAMI

HALİL KURT
SPOR ORGANİZATÖRÜ

HASAN KÜÇÜK
İŞ ADAMI

İBRAHIM BAŞER
İŞ ADAMI

IBRAHİM SEYHAN
EMEKÇİ

İBRAHİM GÖKGÜL
EMEKÇİ

MAHMUT KAPTAN
KUZEY HOLLANDA EMNİYET MÜDÜRÜ

MEHMET DOĞAN
KRALTV YURTDIŞI YAYIN MÜDÜRÜ

MEHMET KARATAŞ
İŞ ADAMI

MEHMET GÜÇ
EMEKÇİ

MİKAİL ÇOŞKUN
İŞ ADAMI

Mustafa YAŞAR
YÖNETİCİ

MÜMİN YANIK


NİHAL SANER
SANATÇI

ÖMER AVCI
İŞ ADAMI


ÖMER ULUÇ
EĞİTİMCİ / İŞADAMI

SABİT İNCE
GAZETECİ-YAZAR-ŞAİR

SAYİT ÖZGAN
İŞ ADAMI

SERDAR ÖNLÜ
İŞ ADAMI

ŞEVKET TURGUT
SANATÇI

SERKAN VURAL


TUNAHAN
SANATÇI

TUNCAY TÜRKMEN
İŞ ADAMI

YAKUP ESKİTÜRK


YÜKSEL DÜKAN
İŞ ADAMI

YUSUF SEVGI
İŞ ADAMIREKLAM YERİ
Sabit İnce
 
İNAN

İnan

-aşık Obalı'ya ithaf-

İnsan olsak insanlardan selamı

Kesmezdik ozanım kesmezdik inan

...
Diğer Yazıları
DERNEKLERİMİZ


ALFABETİK SIRAYA GÖRE


Abusağı Derneği

Akköylüler Derneği

Altıpınarlılar Dayanışma Derneği

Avanoslular Dayanışma Derneği

Başdere Derneği

Çalış Kardeşlik Derneği

Dadağı Köyü Derneği

Göynüklüler Dayanışma Derneği

Kızılagıl Dayanışma Derneği

Özkonaklılar Derneği

Nevşehir İli Kültür ve Yardımlaşma Derneği

Avrupa Mahmatlılar Dostluk Derneği

Sarılar Derneği

Avrupa Tuzköylüleri Derneği

Bursa Nevşehirliler derneği

Yüksekli Derneği
REKLAM VER
Kayan Haber
GOOGLE REKLAM

Bu kitabın tam metnini arayın

KOZAKLI HABERLERİ
KOZAKLI HABERLERİ
GOOGLE REKLAMLARI
HABER50.COM HABER