Ana Sayfa
KAPADOKYA KÜLTÜR DERNEGI KAPADOKYANIN DÜNYAYA AÇILAN KAPISI
MENÜ
Ana Sayfa
Kapadokya
Ziyaretçi Defteri
Etkinlikler
Kapadokya Resimleri
Nevşehir
Derneğimiz
Youtube
Karışık
Destekleyenler
Resmi Linkler
Dost Siteler
İletişim
Videolar
Şiir YarışmasıI (yeni)
Ajanda(Yeni)
Kapadokya Kitabı (yeni)
İlanlar
Yazarlarımız
Duyurular
Firmalar Rehberi
NEVŞEHİRLİLER LİSTE
ÜYE FOTO GALERİ
sabit ince


 
ÜYE ETKİNLİKLERİ
Bu kaynağı görüntülemeye yetkili değilsiniz.
Oturum açmalısınız.
ÜYE MESAJ KUTUSU

SİTEDEKİ ÜYELER
Çevrimiçi Kullanıcı Yok
Şiirler-Şairler
Lütfen şiirlerini görmek istediğiniz şairlerin baş harflerini tıklayınız
A B C D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z

Popüler Şairler
Popüler Şiirler
ŞİİR ŞÖLENİ VİDEO FİNAL
Video 2
Video 3
SAYAÇ
Bugün243
Dün356
Bu Hafta1447
Bu Ay7508
Toplam1150212
Reklam Ver
ANKET
Nevşehir Belediyesi Hizmetlerinden Memnunmusunuz?
 
Googlede Ara
HÜSEYİN TÜRKMEN
Hüseyin Türkmen
ŞİİRLERLE MUHSİN YAZICIOĞLU
Şiir hayatımızdaki bilinen ve bilinmeyen güzellikleri ortaya çıkaran bir çalışmad...
Diğer Yazıları
Syndicate
Statistics
GİRİŞ SAYFAN YAP
Kapadokya Kültür Derneği
 
ANADOLUYUM BEN TANIYOR MUSUN?
"Anadolu'yum ben tanıyor musun?.."
Diğer Yazıları
ONLİNE SOHBET
Chat Online
Sohbet Etmek İçin
Burayı Tıklayın.

Kapadokyalıların Sitesine Hoşgeldiniz
Advertisement
PERİ BACALARI ARASINDA RİNGE ÇIKTILAR
Değerlendirme: / 0
Yazan kapadokya   
Salı, 13 Nisan 2010
Avrupada Peri pacalari arasindan RINGE ÇIKTILAR
Hollandanin Tilburg sehrinde Kapadokya kültür dernegi istiasare kurulu üyesi Halit Kurt un organize ettigi Avrupanin en büyük ve kaliteli kickbok spor organizasyonu 80 boksörün birbirleri ile kiyasiya mücadelesi ile gerceklesti.
üc türk boksörün de büyük dereceler elde ettigi karsilasmalarda Kirsehirli genc böksör Tayfun Özcan Avrupa kupasini kazandi.

Organizasyonda Kapadokya bölgemiz ve Nevsehir genis bir ölcüde tanitildi .
Bütün sporcularin iki Peri bacasi arasinda sov yaparak ringe müzik esliginde cikmalari görülmeye degerdi.

Son Güncelleme ( Salı, 13 Nisan 2010 )
Devamını oku...
 
İŞTE REKORLARIMIZ
Değerlendirme: / 0
Yazan kapadokya   
Cuma, 09 Nisan 2010

REKORLARIMIZDAN BAZILARI

 

1. Almanya´nim en büyük geniş çaplı ve dikkat çekici bölgelerde etkinlikler yapıyoruz. a) Alışveriş Merkezi b) Almanya nin en büyük Modern Bankalarında c) Fuar alanında d).Almanyanin ilk Türk alman Ticaret ve Kültür Fuarı gibi. 2. Banka hesap bilançolarına Kapadokya tanıtılıyor diye yazdırarak yüz binlerce insana ulaştık. 3. 41. Dernek Başkanını bir araya getirerek bir Restaurant´da 200 davetliye iftar yermeği verdik. 4. Etkinliklerimizde bir defada 15 Basın kuruluşumuzu bir araya getirdik. 5. Programlarımızın 20´ine Valimiz, Milletvekillerimizi, Kaymakamlarımızı, Belediye başkanlarımızı katıldılar. 6. Expo Turkey fuarında Nevşehir Valimizin programa katilisini 357 Basın kurulusu ve Expo Turkey vasıtası ile tanıtıcı haber olarak yayınlanmasını sağlattık. a. Expo Turkey fuarında derneğimiz TUDEB ile birlikte 9 Folklor Ekibini bir araya getirdi. 7. Milli Eğitim Müdürümüz Harun Fatsa için Almanya’da 4 Belediye´den randevu alarak Başkanlar ile görüşme yaparak Nevşehir´deki eğitimin basarisini anlattık. 8. 6 günde 51 Okul, kurum, Belediye vs. Ziyaret ederek büyük bir rekora imza attık ve Nevşehir´in Eğitimdeki başarışını tanıttık. 9. Hollanda´nin en büyük kültür Fuarına Multifestijn´´e Almanya’dan sadece biz 3 yıl üst üste katildik. 10. 50.000 Kapadokya (Nevşehir) tanıtım kitabinin bütün masraflarını derneğimiz tarafından karşılayarak bastırıyoruz ve ücretsiz en iyi bir şekilde dağıtıyoruz. 11. 36 ayda (3 yıl) 29. Büyük kültür, sanat, tanıtım ve diyalog etkinlikleri (haftaları) gerçekleştirdik. 12. Yüz Milyonlarca ziyaretçi ve izleyiciye ulaştık. 13. Tanıtımin yanında Eğitime, Spora, yardımlaşmaya da destek sağladık. 14. Programlarımıza girişlerinde ziyaretçilerimizden ücret talep etmedik. 15. 15 TV Programı hazırlayarak Nevşehir´i uluslar arası platformlarda tanıttık. 16. Avrupa´nin 3 ülkesinde 6 bölgesinde Avrupalı Türkler Türk dünyası ile buluşuyor adi altında Şiir şölenini gerçekleştirdik. 17. 11.12.2009 ile 04.01.2010 tarihleri arasında Yazar, Sair Sabit İnce ve Yazar, Sair Dr Nedim Uçar ile birlikte 20 günde 23 Kültür Programı gerçekleştirerek Avrupa da büyük bir rekor´a ulaştık. 18. 2010 yılında Türkiye ve Avrupa da 6 Bölgede Şiir Şölenleri gerçekleştireceğiz . 19. 300 Folklor örgencisi ile birlikte bir Folklor şöleni düzenleyeceğiz. Saygılarımla Mümin Uluç Kapadokya kültür derneği Başkanı

 
Kapadokya kültür Derneğinden Kick Boksa destek
Değerlendirme: / 0
Yazan kapadokya   
Salı, 30 Mart 2010

 Kapadokya kültür Derneği’nden Kick Boksa destek 

Kapadokya Kültür Derneği Hollanda Tilburg’da yapılacak olan ve tanınmış Türk  Kick Bokscuların da katılacağı galayı destekliyor. Ağustos ayında ise, Kapadokya’da büyük bir organize yapılması düşünülüyor. 

Ali Osman Doğan-DUİSBURG

HEDEF KAPADOKYA

Duisburg-Hamborn Nazar restaurantta basın toplantısı düzenleyen Kapadokya Kültür Derneği ve tanınmış Kick Boks antrenörü ve organizatörü Halit Kurt, 11 Nisan 2010 tarihinde yapılacak olan Tilburg galasına ilşikin ortak bir açıklama yaptılar.

Gala´da sporcuların ringe çıkarken peri bacaları arasından ringe yürüyeceklerini ve bu galanın Eurosport TV Kanalı  vasıtası ile dünya 69 ülke de yayınlanacağını  bildirdiler.

Son Güncelleme ( Salı, 30 Mart 2010 )
Devamını oku...
 
300 FOLKLÖRCÜ İLE MUHTEŞEM GÖSTERİYE HAZIRLANIYORUZ
Değerlendirme: / 0
Yazan kapadokya   
Salı, 30 Mart 2010

Kapadokya Kültür Derneğimiz ile uluslararası platformlar´da Kültürümüzü, Sanatımızı, İnsanımızı, Kapadokya Bölgemizi ve Türkiye’mizi en iyi bir şekilde tanıtıyoruz bunun yanında Eğitime, Spora ve yardımlaşmaya büyük destek sağlıyoruz.

Avrupa’nın çeşitli Ülkelerinde kültür ateşeliğimiz, Nevşehir Valiliğimizin, Başkonsolosluklarımızın iş adamlarımızın ve sivil toplum kuruluşlarımızın destekleri ile 30 büyük, geniş kapsamlı ve dikkat çekici bölgelerde Kapadokya Tanıtım haftaları gerçekleştirdik.

Bu etkinliklerimizi milyonlarca ziyaretçinin ücretsiz izlediğini tahmin ediyoruz.

 

2009 yılında Avrupa´nin 3 ülkesinde 6 bölgesinde Şiir şölenleri gerçekleştirdik.

 

31. etkinliğimizi ise 26.06.2010 tarihinde Essen Başkonsolosluğumuzun himayelerinde ve Essen Belediyesinin büyük destekleri ile Avrupa´da ve dünyada bir ilk olacak 300 Gencimizi bir araya getirerek ve Almanyadaki bütün Türk derneklerinin de manevi  destekleri ile  ayni anda  300  fölklörcümüz ile Halk dansları yarışması ve şöleni gerçekleştireceğiz.

 

 
MEHMEDİM
Değerlendirme: / 0
Yazan kapadokya   
Cuma, 26 Mart 2010
Savaşta, barışta her yer, her zaman
Atılır korkmadan yılmaz Mehmedim.
Zalime haşindir vermez hiç aman
Durmak nedir asla bilmez Mehmedim.

Gönülden bağlıdır vatan, millete
Dünya değişse de düşmez zillete,
Birisi yan baksa yüce devlete,
Asla bir oyuna gelmez Mehmedim...

Korku nedir bilmez, yok kitabında
Hünkarın dili var koymuş adında
Korumak, kollamak var muradında
Hırsının esiri olmaz Mehmedim...Devamını oku...
 
KANAL AVRUPA 5. ULUÇ 50. YAŞINI VE 50. ANADOLU DİYARINI KUTLADI
Değerlendirme: / 0
Yazan kapadokya   
Perşembe, 25 Mart 2010

  Derneğimiz başkanı ve Avrupa Nevşehirliler Platformu başkanı Mümin Uluç, dün gece Kanal Avrupa da yayınlanan 50. anadolu diyarı proğramında hem kanal Avrupa'nın 5. yılını, hem kendi 50. yaş gününü ve Türklerin Almanya'ya gelişlerinin de 50. yılını kutlayarak 5 kez pasta kesip, 333. proğramını da tamamladı.

   Uluç'a mutlu ve uzun ömürlü  yıllar dilerken, KANAL AVRUPA'ya 5. yılında başarıla diliyor, Türk insanının sesi olmaya  devam etmesini umuyoruz. Proğramda ayrıca BBP merhum genel başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'da anılarla ve dostlarıyla 1. ölüm yıldönümünde anıldı.

Devamını oku...
 
ELAZIĞ DEPREMİ ANADOLU DİYARI PROGRAMINDA KANAL AVRUPADA
Değerlendirme: / 1
Yazan kapadokya   
Cumartesi, 13 Mart 2010
  Dernek başkanımız Mümin Uluç'un hazırlayıp sunduğu Anadolu diyarı proğramında bu hafta 17 mart 2010 günü Elazığ depremi işlenecek. Proğrama Elazığ valisi ve elazığ dernekleri ve yöneticileri ile Elazığlılar da katılacaklar. 
Devamını oku...
 
KAPADOKYA 6. ULUSLARARASI ŞİİR YARIŞMASINA KATILIM BAŞLADI
Değerlendirme: / 0
Yazan kapadokya   
Çarşamba, 03 Mart 2010

 KAPADOKYA 6. ULUSLARARASI ŞİİR YARIŞMASI VE ŞÖLENİ
YARIŞMAYA KATILIM KOŞULLARI (ŞARTNAME)
 
1. Yarışmada konu serbest olup, Nevşehir Kapadokya ve Türkiye içerikli  aşk, sevgi, özlem,  vatan, millet,birlik,   konulu şiirler tercih edilebilir. Yasalara, milli ve manevi değerlere aykırı olmayan, Siyasi bir düşünce, ideolojik veya kişilere övgü türündeki şiirler kabul edilmemektedir.
 
2. Yarışmaya kendinize ait ve en fazla 2 (iki) adet şiirle katılabilirsiniz....
 
3. Yarışmaya bir başka birine ait şiirle katılım olması, herhangi bir yarışmada derece almis ve yayinlanmasi durumunda   bu fiili işleyen yarışmacı derhal yarışma dışı bırakılacak ve ödül kazanmış olsa bile hakkı iptal edilecektir. Ayrıca bundan sonraki tüm yarışmalarımıza da katılamayacaktır.
 
4. Yarışmaya katılacak şiirin bir başka yarışmada  ödül almamış olması gerekmektedir.Yeni siirlerden olmasi gerekmektedir.
 
5. Yarışma tek bölümde yapılacak, şairler ve şiir yazanlar yarışmaya katılacaklardır. Yarışmaya Türkiye, Türk Dünyası  ve tüm ülkelerden katılabilinecektir. Türkçe yazan herkes ve her ülkeden şairler ve şiir yazanlar katılabilicektir.
 
6. Yarışmaya katıldığınız şiir(ler)i yazdığınız doküman(lar)ın altına sadece Rumuzunuzu yazınız. Adınızı soyadınızı yazmayınız. Başka bir kağıda ise; en başta rumuzunuz olacak şekilde adınızı soyadınızı, yarışmaya katıldığınız şiir(ler)in adı (başlıkları), açık adresiniz (şehrinizi ve bölgenizi ve katıldığınız ülkeyi  belirtmeyi unutmayınız) ve mail adresleriniz ile cep, ev, iş telefonlarınızın mutlaka yazılması gerekmektedir.
 
7. Şiirlerinizi kapalı zarf içerisinde  posta  ile P.K. 10 gar/kayseri Türkiye adresine ve Kapadokya Kültür Derneği e.V. Schloss Str. 17 45468 Mülheim Almanya  adresine kargo ile de sabit Ince bozantı cad. 160/32 kocasinan/Kayseri adresine tercihen ARAS kargo ile yoksa diğer kargolar ile de  gönderebilirsiniz.
 
8. Posta gönderilerindeki aksaklıklardan dolayı, yarışma tertip kurulumuz sorumlu değildir.
 
9.  Elektronik Posta (E-Mail) iletileri dikkate alınacak ancak iki ayrı maille gönderilebilecektir. Birinci mail de şiirler ve altında rümuz, ikinci mailde ise şair ad soyad ve iletişim bilgileri bulunacaktır.Ayrica siirlerin orjinali ve fotokopileride  asagidaki adreslerden birine gönderilecektir.
 
10 posta veya kargo yolu ile katılımlarda; yarışmacının katıldığı her şiirinin aslı haricinde 7  adet fotokopisi veya suretinin de katılım belgelerinin içerisine eklemesi gerekmektedir. El yazısı ile de okunacak şekilde  yazılabilir ancak tercih bilgisayar ve daktilo ile yazılmış olmasıdır.
 
11. Yarışmaya başvurular; yarışma tertip kurulunca duyurulan katılım başlangıç tarihinden, son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar yapılacaktır. Son katılım tarihi 30 Temmuz 2010 mesai saati bitiminden sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.
 
12. Yarışmada; ilk 3 (Üç) dereceye giren, birinci, ikinci, üçüncülük ödülü alanlara, ayrıca 3 (Üç) adet mansiyon ödülünü hak eden toplamda 6 (altı) katılımcıya ödül verilecek olup, ödüle layık görülen eser sahiplerinin ödülleri “Ödül Takdim Gecesi’nde”Nevsehir de veya Avrupa da  takdim edilecektir. Ödül takdim gecesinde hazır bulunamayan yarışmacıların ödülleri başka bir zamanda hak sahibine verilecektir. Yarışmada ödül alan birinciye Almanya dışından katılmış ise Almanya’ya davet edilerek tüm masrafları derneğimizce (Pasaport ve vize işlemleri gibi özel masraflar hariç) karşılanacaktır. Almanya içinden biri birincilik ödülünü almışsa 2.cilik ödülünü alan aynı haklara sahip olacaktır. Birinci, ikinci, üçüncü gelenler kapadokya bölgemizdeki otellerde esleri   ile birlikte 5 gün 4 veya  5 yıldızlı  otellerde  tatil ödülü ile, 3 adet mansiyon alanlarda yine Kapadokya da 3 gün 4 yıldızlı otellerde  tatil ödülü ile ödüllendirilecek, ayrıca ödül alanlara plaket de verilecektir.
 13. Yarışmaya gönderilen şiirlerden ödül alanlar ve seçilmiş şiirler Dr  Nedim Uçar ’ın 50. sanat yılı ve Sabit incenin de 41 sanat yili anisina basılacak Kapadokya şiir kitabında toplanacağından, başvuruda bulunan tüm yarışmacılar bu durumu kabul etmiş sayılacaklar ve herhangi bir telif ücreti talebinde bulunmadıklarını kabul etmiş olacaklardır. 2009 yilindaki yarismanin 1.2.3. sünün siirleri  de 2010 yilinda basilacak kapadokya siir antolojisinde yer alacaktir.
 
14. Yarışmaya son katılım tarihi 30 Temmuz  2010  günü mesai bitimidir. Tüm katılımcılara şimdiden başarılar diliyor, şiirlerinizi süresi içinde, son günleri beklemeden şimdiden göndermenizi bekliyoruz.

15- Yarışma Jürisinde Yavuz Bülent Bakiler, Zehra Birsen Yamak, Mustafa ceylan  Sabit İnce, Yavuz Nufel, Ozan Yusuf Polatoğlu, Orhan Aras bulunacak, gönderilen şiirler ön elemeden geçirildikten sonra jüri üyelerimiz tarafından puanlamayla değerlendirilecektir.
* Yarışma sonuçları Eylül sonu  Nevsehir de veya Ekim ayı içinde   Avrupada yapilacak sölende aciklanacaktir. Bir Tv de  veya bir salonda  yapilacak  6.Kapadokya Şiir Şöleni, Ödül Gecesi’nde açıklanacak ve ödülleri takdim Ünlü şairlerimizden Yavuz Bülent Bakiler , Zehra Birsen Yamak, Mustafa Ceylan, Sabit İnce ile  Yavuz Nufel, Orhan Aras, Ozan Yusuf Polatoğlu ve Almanya Kapadokya kültür dernegi Baskani  Mümin Uluç ve yönetim kurulu uyeleri  ile   katılacak yöneticilerimizin huzurunda yapılacaktır.
Yarışma Nevsehir valiligi himayesinde, Nevşehir Üniversitesi, Nevşehir Emniyet ve Milli eğitim Müdürlükleri desteğinde, Almanya Kapadokya Kültür Derneği  ,Avrupa Nevsehirliler platformu  tarafindan gerçekleştirilmektedir.
 
Ayrıntılı Bilgi ve İrtibat İçin Telefon: +90 (536) 7971050-  (505)  3926707 –Almanya sabah saat 10-14 arası 0049 / 208 47 76 80
 
Bilgi için e-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. , Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. , Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   
kapadokyasiirsö Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Son Güncelleme ( Cuma, 05 Mart 2010 )
Devamını oku...
 
MÜMİN ULUÇ VE SABİT İNCE KAYTV DE BİZ BİZE PROGRAMINA KATILACAK
Değerlendirme: / 0
Yazan kapadokya   
Pazartesi, 15 Şubat 2010

  

Kapadokya Kültür Derneği başkanı Mümin Uluç ve şair yazar Sabit İnce Kayseri'de yayın yapan Kay Tv'de programcı Öngün Yıldırım'ın hazırlayıp sunduğu Biz Bize programına konuk olacaklar. Türkiye'de Emit Turizm fuarına katılmak için İstanbul'a gelen Mümin Uluç Nevşehir ve Kayseri'de bazı ziyaretlerde bulunacak ve Kay Tv'de yayınlanan Biz bize programına şair Yazar Sabit İnce ile birlikte katılarak dernek faaliyetleri ve Almanya'da yaptıkları faaliyetler hakkında bilgiler verecek. Proğman 16 şubat 2010 salı günü saat 14.00 de yapılacak.

   Kay Tv'de uzun zamandır yayınlanan ve Programcı Öngün Yıldırım tarafından hazırlanıp sunulan ve çok izlenen bir program olan Biz Bize proğramında güncel konular ve kültür sanat faaliyetleri işleniyor. Mümin Uluç ve Sabit İnce program hakkında " Türkiye'ye gelince zamanımızı en iyi şekilde değerlendirmeye ve faaliyetlerimiz hakkında kamuoyunu bilgilendirmeye çalışıyoruz. Bu arada Kayseri de yayın yapan ve internet üzerinden de izlenen Kay Tv'nin Biz Bize proğramından da davet alınca bunu da yoğun programımız arasına aldık ve kamuoyuna derneğimiz ve yaptığımız kültür sanat proğramları ve diğer proğramlarımız hakkında bilgilendirmek istedik. Öngün Yıldırım hanımefendinin bu güzel proğramına konuk olmak bizim için bir onur oldu 16 Şubat 2010 salı günü saat 14.00 de yapılacak bu proğrama sabit ince ile birlikte katılıp geçen yıl yaptığımız proğramları ve yapacağımız proğramlar hakkında bilgi verecegiz" şeklinde konuştu.

Son Güncelleme ( Çarşamba, 17 Şubat 2010 )
 
BOCHUM CEZAEVİNDEKİ MAHKUMLARA BÜYÜK MORAL DESTEĞİ
Değerlendirme: / 1
Yazan kapadokya   
Cuma, 12 Şubat 2010

KAPADOKYA KÜLTÜR DERNEGIN DEN KADER MAHKUMLARINA BÜYÜK MORAL DESTEGI:
Almanyada kültür sanat,tanitim.egitim.spor ve yardimlasma alanlarinda basarili faliyetler gösteren kapadokya kültür dernegi yönetimi  ocak ayi icerisinde Essen Baskonsoloslugu önderliginde ve himayelerinde Türk dernekleri platformu ve Kapadokya kültür derneginin de büyük katkilari ile Bochum Ceza evini ziyaret ederek Mahkumlara büyük moral  destegi verdiler.
Kapadokya kültür dernegi Baskani Mümin Uluc  davetlisi olarak programa katilan sanatcilar birbirin den güzel türküleri kader mahkumlari icin seslendirdiler.program sonlarina dogru dernek baskani Mümin uluc  Muavin konsolos  ve
Türk mahkumlarinin birlikte  halay cekmeleri görülmeye degerdi.
Kapadokya külltür dernegi baskani  bundan sonra yapilacak bölgemizdeki bütün Moral gecelerine maddi ve manevi  destegin yanin da  Sanatci  destegi de verecegini   acikladi.Bundan sonra da disari daki insanlarimizin ileride ceza evlerine düsmemeleri icin gerekli  calismanin yapilmasi gerektigini acikladi.

Son Güncelleme ( Cuma, 12 Şubat 2010 )
Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuçlar 45 - 55 / 159

Login Form

Şifrenizi mi kaybettiniz?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol
Ulusal Televizyonlar
Untitled Document
YÖNETİM KURULU
İSTİŞARE KURULU
KAPADOKYA KÜLTÜR DERNEGI KAPADOKYANIN DÜNYAYA AÇILAN KAPISI KAPADOKYA KÜLTÜR DERNEGI KAPADOKYANIN DÜNYAYA AÇILAN KAPISI - Ana Sayfa
ALFABETİK SIRAYA GÖRE

ABDULLAH ÖZDEMİR
MEMUR


AHMET KANDEMİR
SANATÇI

ALİ SEYHAN
MEMUR

ALİ ŞAHİN
MEMUR

AYHAN YAVUZ
İŞ ADAMI

BATTAL KAVALCI
İŞ ADAMI

BÜNYAMİN GÖKSU
TURİZMCİ
Bünyamin Gömbel
iş adamı


CELALETTİN KANDEMİR
DİN ADAMI

DURMUŞ YILDIRIM
İŞ ADAMI

Efendi kına
Yönetici

ERKAN BEYTUR
GRAFİKER

FAHRETTİN YILDIRIM
İŞÇİ

HABİP SEYHAN
EMEKÇİ

HABİP YANIK
YÖNETİCİ

HAKAN GÜLTOP
İŞ ADAMI

HALİL KURT
SPOR ORGANİZATÖRÜ

HASAN KÜÇÜK
İŞ ADAMI

İBRAHIM BAŞER
İŞ ADAMI

IBRAHİM SEYHAN
EMEKÇİ

İBRAHİM GÖKGÜL
EMEKÇİ

MAHMUT KAPTAN
KUZEY HOLLANDA EMNİYET MÜDÜRÜ

MEHMET DOĞAN
KRALTV YURTDIŞI YAYIN MÜDÜRÜ

MEHMET KARATAŞ
İŞ ADAMI

MEHMET GÜÇ
EMEKÇİ

MİKAİL ÇOŞKUN
İŞ ADAMI

Mustafa YAŞAR
YÖNETİCİ

MÜMİN YANIK


NİHAL SANER
SANATÇI

ÖMER AVCI
İŞ ADAMI


ÖMER ULUÇ
EĞİTİMCİ / İŞADAMI

SABİT İNCE
GAZETECİ-YAZAR-ŞAİR

SAYİT ÖZGAN
İŞ ADAMI

SERDAR ÖNLÜ
İŞ ADAMI

ŞEVKET TURGUT
SANATÇI

SERKAN VURAL


TUNAHAN
SANATÇI

TUNCAY TÜRKMEN
İŞ ADAMI

YAKUP ESKİTÜRK


YÜKSEL DÜKAN
İŞ ADAMI

YUSUF SEVGI
İŞ ADAMIREKLAM YERİ
Sabit İnce
 
İNAN

İnan

-aşık Obalı'ya ithaf-

İnsan olsak insanlardan selamı

Kesmezdik ozanım kesmezdik inan

...
Diğer Yazıları
DERNEKLERİMİZ


ALFABETİK SIRAYA GÖRE


Abusağı Derneği

Akköylüler Derneği

Altıpınarlılar Dayanışma Derneği

Avanoslular Dayanışma Derneği

Başdere Derneği

Çalış Kardeşlik Derneği

Dadağı Köyü Derneği

Göynüklüler Dayanışma Derneği

Kızılagıl Dayanışma Derneği

Özkonaklılar Derneği

Nevşehir İli Kültür ve Yardımlaşma Derneği

Avrupa Mahmatlılar Dostluk Derneği

Sarılar Derneği

Avrupa Tuzköylüleri Derneği

Bursa Nevşehirliler derneği

Yüksekli Derneği
REKLAM VER
Kayan Haber
GOOGLE REKLAM

Bu kitabın tam metnini arayın

KOZAKLI HABERLERİ
KOZAKLI HABERLERİ
GOOGLE REKLAMLARI
HABER50.COM HABER